/ 17 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سخيداد هاتف

سلام. در روزگاری که جمعی از آسمان ادب وفلسفه آويخته اند و جمعی ديگر در زير زمين سياست به جاروی جدل گرد وغبار مشاجره انگيخته اند ، شما که زمين شناسی می کنيدبه هر روی در خورستايشيد. من اميد دارم به کار تان ادامه بدهيد. من از حوزه علمی پر برکت شما چيزی نمی دانم ولی وبلاگ تان را خواهم خواند. يعنی که از همين حالا مستحضر باشيد و به ما تکليف همکاری نکنيد! شاد کام باشيد و استوار.

امين

باسلام وآرزوی موفقيت برای تان در راه هدفی که در تاسيس وبلاگ تان برگزيده ايد . من هرچند از زمين شناسی چيزی نميدانم اما پيشنهاد ميکنم در اين مقوله از دانشمندان و پيشکسوتان اين دانش که تصور ميکنم در ميان افغانهای خودما نيز آنچنان کم نيستند که بعضی دوستان تصور می کنند اما بد بختانه در سراسر جهان متفرق و پراگنده واز يکديگر بيخبرند ُ کمک بگيريد بهتر خواهد بود و بر عمق وغنای کار شما خواهد افزود . متشکرم .

حسین

سلام وقتی وب لاگ شما رو ديدم خيلی خوشحال شدم انشا الله موفق باشی . من دانشجوی مهندسی معدن هستم و در همین مورد هم وب لاگ دارم به من هم سر بزن ... فعلا /////

ذبیح

سلام . خوش آمدید . عرض وبلاگ شما خیلی بیشتر از عرض نمایش مانیتور است واین کاررا برای خواندن مطالب مشکل میکند ، درصورت امکان اصلاحش فرمایید .

زبان دراز

سلام! فکر ميکنم يکبار ديگر هم به آن دوست زرشناس ناشناس سلام خاکسارانه عرض نموده بودم. شايد مس ما قبول خاطر آن کيميا گر عزيز نی افتاد!

majid

سلام شروع بسيار خوبی است . خيلی خوشحالم که شما اطلاعات کم مارا در مورد تکه ای از ايران کهن می افزاييد. لينک شما را در صفحه ام قرار خواهم داد. موفق باشيد.

فرنوش قاسم پور

سلام . از ديدن وبلاگ علمی شما بسيار خوشحال شدم. من هم مانند ساير هموطنانم شما مردم افغانستان را صميمانه دوست دارم و از مشاهده موفقيت هايتان شاد می شوم. ضمنا اميدوارم وبلاگ فارسی من در خصوص مهندسی و مديريت منابع آب برای برادران افغانم نيز مفيد باشد. با آرزوی افغانستانی آباد برادر ايرانی شما . قاسم پور

حکيمه حسنی

جناب آقای غلامی سلام کسی به زاغچه بد نگفت در ده ما کسی به چلچله مرتد نگفت در ده ما

جواد طاهری

با عرض سلام به دوست عزیز اقای مالستانی من دانشجوی رشته معدن هستم ودر ایران تحصیل میکنم و امیدوارم هر چه زودتر درسم به اتمام برسد تا مانند شما برای ملت افغانستان خدمت کنم به امید افغانستان اباد

جواد طاهری

لطفا اگر اطلاعات بدست اورديد برای من روان کنيد بطور متقابل